Multitool in diverse kleuren om aan klanten te geven Colors
Code: 32634
Deze kleurrijke multitool met logo valt onder de noemer handige geschenken. Je kunt het hoesje van het gereedschap bedrukken met je bedrijfslogo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multifunctionele mini tang van roestvrij staal en aluminium. Voorzien van 9 functies en geleverd in een 600D polyester hoesje.
Kenmerken
| Productcode: | 32634 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 3.5 x 7 x 1.8 cm |
| Gewicht: | 92 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal, Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8206 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een hoes van 600D. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 21 x 25 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.019 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13