Hamer met flesopener voor promotie BeerHammer
Code: 30544
Deze hamer om te bedrukken met een bedrijfslogo is een heel origineel reclamegeschenk, omdat het aan de bovenkant voorzien is van een flesopener.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Hamer met flesopener van carbon staal. Handvat van TPR thermoplastic rubber.
Kenmerken
| Productcode: | 30544 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 24 x 11 x 3 cm |
| Gewicht: | 320 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8205 20 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1100 stuks |
| Tussenverpakking:: | 5 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29.5 x 24 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.028 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13