Roestvrijstalen multitool voor promotie 13-in-1
Code: 42564
RVS multitool met zwarte finish. Het heeft 13 verschillende functies zoals een mes, een opener, een schroevendraaier, etc.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de tandenborstel)

- Lasergravering (Op de tandenborstel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multitool met accessoires in RVS met zwarte finish, en bijpassende resistente aluminium handgreep. Met 12 functies, waaronder mes, schroevendraaier, vijl, opener en tang. Opvouwbaar en compact van formaat, gepresenteerd in een individuele doos in zwart design.
Kenmerken
| Productcode: | 42564 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 5.5 x 10.5 x 1.9 cm |
| Gewicht: | 242 gr |
| Materiaal: | Aluminium / roestvrij staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8205 51 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 23 x 33.5 x 13 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.75 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13