Roestvrijstalen zakmultitools met 8 functies
Code: 43909
Roestvrijstalen multitool. Tot de functies behoren de zaag, de draadknipper, moersleutel, verschillende schroevendraaiers, meetschaal...
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Roestvrijstalen multitool voor zakkaarten. 8 functies. Inclusief: tandzaag, draadknipper, moersleutel, kruiskopschroevendraaier, sleufschroevendraaier, maatverdeling, flesopener en sleutelhanger.
Kenmerken
| Productcode: | 43909 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 7.8 x 2.9 x 0.6 cm |
| Gewicht: | 24 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8205 51 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 18.5 x 20.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.019 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13