Multitool gemaakt van staal en bamboe als geschenk Bamboo
Code: 41944
Met bamboehoutafwerkingen en negen verschillende functies onderscheidt deze multitool zich door het laserprinten van het logo op de houten handgreep.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multitool gemaakt van roestvrij staal en bamboe. 9 functies en decoratief kunstlederen koord voor transport.
Kenmerken
| Productcode: | 41944 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 3.5 x 7 x 2 cm |
| Gewicht: | 92 gr |
| Materiaal: | Bamboe / staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8211 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 26 x 18 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.55 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13