Meetlint bedrukken met logo van 2 meter Timmerman 2M
Code: 42340
Als je een praktisch cadeau wilt maken in de bouw-, timmer- of loodgieterssector, zal deze duimstok zeer nuttig zijn en door iedereen gewaardeerd worden.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Opvouwbare duimstok van 2 meter. Gemaakt van berkenhout. Maatbalk in centimeters (cm).
Kenmerken
| Productcode: | 42340 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 24 x 3 x 1.6 cm |
| Gewicht: | 83 gr |
| Materiaal: | Hout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9017 80 10 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 25.5 x 22 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.34 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13