Aluminium waterpas met horizontale, verticale en 45°-libel
Code: 56013
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk onderdeel worden van vakwerk met een waterpas
Magnetische aluminium waterpas met libelaflezing horizontaal, verticaal en op 45 graden voor snelle checks op de bouw of bij onderhoud. Het compacte formaat is lichter en neem je makkelijk mee in je zak, gereedschapskist of voertuig, zonder ruimte in het magazijn in te nemen. De magnetische basis laat je hem op metalen oppervlakken vastzetten, zodat je handsfree kunt werken als je moet afstellen, markeren of monteren. Een praktische keuze voor teamuitrusting, HR-acties of relatiegeschenken op vakbeurzen.
Eigenschappen
- Compacte magnetische aluminium waterpas voor professioneel gebruik
- Libelaflezing horizontaal, verticaal en op 45 graden
- Magnetische basis voor snelle bevestiging op metalen oppervlakken
Kenmerken
| Productcode: | 56013 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 23 x 5 x 2 cm |
| Gewicht: | 175 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9031 80 20 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 25 x 14 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13