3 in 1 hamer met zaklamp met logo bedrukken
Code: 43011
3-in-1 multifunctionele hamer van bamboe. Dankzij het kleine formaat een ideale set om in huis te hebben, mee te nemen in de auto of mee te nemen op bergtochten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
3 in 1 bamboe zaklamp met veiligheidshamer en gordelsnijder. De zaklamp heeft een magnetische basis. Output lumen: 60. Exclusief 2 AAA batterijen. Bamboe is een natuurlijk materiaal, waardoor kleur per item kan verschillen.
Kenmerken
| Productcode: | 43011 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 4.8 x 2.8 x 13.2 cm |
| Gewicht: | 100 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8513 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 18 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.016 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13