Houten multitool met 8 functies MultiTool
Code: 42831
Liniaal om altijd bij de hand te hebben. Een promotioneel detail van 100% hout met 8 verschillende functies. Voeg uw logo toe.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergraveren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
HEX gereedschap gemaakt van FSC®100% beukenhout en hoge hardheid en corrosiebestendig staal (#45). Rockwell-hardheid 40-45. Het item wordt geleverd met 9 functies: inbussleutel 5,5 mm; Inbussleutel 2 mm; Inbussleutel 2,5 mm; Inbussleutel 3 mm; Inbussleutel 4 mm; Inbussleutel5 mm; Inbussleutel6mm; Philips-schroevendraaier; Platte schroevendraaier. Verpakt in FSC®mix kraft doos.
Kenmerken
| Productcode: | 42831 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 9.5 x 3.5 x 1.7 cm |
| Gewicht: | 154 gr |
| Materiaal: | Hout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8211 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2023 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 28 x 25 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.017 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13