Gereedschapset met kunststof etui en magnetische bits
Code: 56042
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een gereedschapset met jou merk voor dagelijks onderhoud
Gereedschapset met kunststof etui, bedoeld voor precisiewerk op kantoor, onderhoud en technische ondersteuning. Inclusief een adapter en 32 magnetische accessoires met verschillende bits: kruiskop, ster, plat, inbus en torx, voor het merendeel van de gebruikelijke schroeven in apparaten en kleine apparatuur. Het compacte formaat houdt het netjes en klaar in een lade of in je rugzak. Een goede keuze voor HR-acties, beurzen of bedrijfsmerchandise met jouw logo.
Eigenschappen
- Gereedschapset met magnetische bits voor precisiewerk
- Compact kunststof etui om te ordenen en mee te nemen
- Bevat 32 accessoires: kruiskop, torx, plat en meer
Kenmerken
| Productcode: | 56042 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | 10.5 x 4.3 x 7 cm |
| Gewicht: | 279 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8205 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2880 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39.5 x 25 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13