Etui in de vorm van een zaklamp met 6 tools binnenin
Code: 55769
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Lasergravering (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Je logo altijd binnen handbereik dankzij deze toolset
Toolset van gerecycled aluminium in een compact 2-in-1-formaat. Het etui in zaklampvorm heeft 4 LED-lampjes en een binnenvak waarin 6 tools opgeborgen zitten, bedoeld voor snelle afstellingen op kantoor of onderweg. Inclusief een multifunctionele handgreep die geschikt is voor kruiskop- en platte bitjes, voor de meest voorkomende toepassingen. Met de clip neem je ’m makkelijk mee in je broekzak of rugzak. De knoopcelbatterijen worden meegeleverd, zodat je ’m vanaf dag één kunt gebruiken. Aanbevolen voor merkacties bij events en voor het welkom heten van nieuw personeel.
Eigenschappen
- 2-in-1 toolset met geïntegreerde zaklamp 4 LEDs
- Bevat 6 tools en handgreep voor kruiskop- en platte bits
- Transportclip en knoopcelbatterijen inbegrepen voor direct gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 55769 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | 3.3 x 10.5 x 1.8 cm |
| Gewicht: | 55.5 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8513 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 11200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48.5 x 29 x 27.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13