Dubbele waterpas met magnetische basis en draagkarabijnhaak
Code: 49777
Meet met precisie met deze magnetische waterpas in een aluminium behuizing. Inclusief karabijnhaak om het altijd bij je te hebben. Perfect voor klussers.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Doming (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Mini magnetische dubbele waterpas in aluminium behuizing met karabijnhaak. De karabijnhaak is niet geschikt voor klimmen (niet voor professioneel gebruik).
Kenmerken
| Productcode: | 49777 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 12 x 5 x 2.2 cm |
| Gewicht: | 150 gr |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9031 80 20 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 28 x 15 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.012 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13