Draagbare kunststof blazer-stofzuiger met oplaadbare batterij
Code: 56041
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Zorg dat je merk aanwezig is met een blazer-stofzuiger
Draagbare, krachtige kunststof blazer-stofzuiger, bedoeld voor snelle schoonmaakklussen en precisiewerk. Hij heeft een oplaadbare batterij van 4000mAh en laadt op via een type C-kabel (USB-C), zodat je hem klaar hebt op je bureau, in de auto of in het magazijn. Met ON/OFF-knop en LED-lampje dat de laadstatus aangeeft. Inclusief lange mondstuk, mondstuk met borstel en grote en kleine blaasmondstukken voor verschillende oppervlakken. Aanrader voor bedrijfsmerchandise in technische kantoren en voor loyaliteitsacties.
Eigenschappen
- Draagbare blazer-stofzuiger met oplaadbare batterij 4000mAh
- Inclusief 4 mondstukken voor blazen en precisieschoonmaak
- Opladen via USB-C met LED-indicator en ON/OFF-knop
- Compact formaat en makkelijk mee te nemen voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56041 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 11.5 x 16.8 x 4.2 cm |
| Gewicht: | 210 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 4000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8414 59 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1080 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 32 x 16.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13