DIY multifunctionele pen Multifunction Tool
Code: 41149
Deze multifunctionele reclame pennen met logo zijn ideale merchandising voor de DIY-sector. De bamboe balpen bevat een waterpas, liniaal en schroevendraaierbits.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Waterpaspen van bamboe met draaimechanisme, 7 cm liniaal, stylus en kruiskop- en platte schroevendraaierbits. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 41149 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 1.3 x 1 x 15.1 cm |
| Gewicht: | 26 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 13500 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 17.5 x 17.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13