Bamboe rollerpen met aluminium en rubber afwerking
Code: 55913
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
150
-
300
-
750
-
1500
-
3000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Zorg dat je merk telkens aanwezig is met een rollerpen
Rollerpen van bamboe en gerecycled aluminium met een rubberachtige afwerking voor een comfortabele grip bij dagelijks gebruik. Met zwarte clip en grip, sluiting met dop en een jumbo vulling met blauwe schrijfinkt voor vloeiende lijnen. Het kenmerk van gerecycled materiaal is in het design verwerkt en geeft net dat onderscheidende detail zonder dat het druk oogt. Geschikt voor bedrijfspapierwaren, events, interne trainingen of als attentie tijdens klantbezoeken met jouw logo.
Eigenschappen
- Bamboe rollerpen met rubberachtige feel en soepele schrijfervaring
- Zwarte clip en grip met dopsluiting
- Jumbo vulling met blauwe inkt voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 55913 |
| Minimale afname: | 150 stuks |
| Maat: | ø1.1 x 14 cm |
| Gewicht: | 18 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 39000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 23 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46