Premium metalen draaipen en navulbaar met blauwe inkt
Code: 55931
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de pen)

- Lasergravering (Op de pen)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk elke dag rondgaan met een premium pen
Hoogwaardige metalen pen van roestvrij staal en aluminium, bedoeld voor intensief dagelijks gebruik op kantoor. Met draaimechanisme voor snel en comfortabel schrijven, met blauwe inkt en verwisselbare navulling. De zeshoekige grip zorgt voor meer houvast en de cilindrische bovenkant met clip maakt het makkelijk om ’m mee te nemen in een notebook of broekzak. Matte metallic afwerking met een glanzend antraciet detail bovenaan voor een verzorgde uitstraling. Handig als relatiegeschenk bij events, verkoopacties of bij de onboarding van medewerkers.
Eigenschappen
- Premium metalen pen met draaimechanisme
- Behuizing van stevig roestvrij staal en aluminium
- Zeshoekige grip en metalen clip om mee te nemen
- Blauwe inkt en navulbaar voor doorlopend gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 55931 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | ø1.3 x 13.3 cm |
| Gewicht: | 23 gr |
| Materiaal: | Aluminium / roestvrij staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39.5 x 24.5 x 38.6 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46