Pen met stylus en drukknop met lasergravure
Code: 55983
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
175
-
350
-
875
-
1750
-
3500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo beter opvallen met een pen met stylus
Pen met stylus van gerecycled aluminium met drukknopmechanisme en blauwe inkt. De drukknop heeft een chromen afwerking en de behuizing heeft een rubberen finish voor extra grip bij dagelijks gebruik. Het oppervlak is bedoeld voor lasergravure met spiegeleffect in een bijpassende kleur, zodat je een scherpe en goed zichtbare bedrukking krijgt. Bovenaan zit een label van gerecycled aluminium. Aanrader voor merkacties op beurzen, interne trainingen of als kantoorartikel voor bedrijven.
Eigenschappen
- Pen met stylus met drukknop en blauwe inkt
- Behuizing met rubberen afwerking voor betere grip
- Lasergravure met spiegeleffect in bijpassende kleur
Kenmerken
| Productcode: | 55983 |
| Minimale afname: | 175 stuks |
| Maat: | ø1 x 13.7 cm |
| Gewicht: | 12.5 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 48000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 18 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46