Aluminium pen met soft-touch coating en zwarte inkt
Code: 49032
Gerecycled aluminium met chroomaccenten. Deze balpen straalt elegantie uit. Schrijft tot 1000 meter en draagt bij aan een duurzamere wereld.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De rubberen coating geeft de pen een zachte touch, en zodra de zilveren onderlaag van de pen met een laser gegraveerd is, wordt de zilveren onderlaag van de pen zichtbaar. Balpen met klikmechanisme met zwarte rubberen coating en verchroomde afwerking en zwarte ABS bovenkant. Het uitgebreide en populaire Moneta-assortiment is verkrijgbaar in vele verschillende stijlen en afwerkingen.
Kenmerken
| Productcode: | 49032 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 13.5 x Ø 0.8 cm |
| Gewicht: | 15 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 300 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 35 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.022 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo
Prijs vanaf: € 0,46