Gemetalliseerde pen met drukknop en clip, blauwe inkt
Code: 55866
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
60
-
120
-
300
-
600
-
1200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk rondgaan: een pen die je overal bij je hebt
Pen met gemetalliseerde afwerking, drukknopmechanisme en intrekbare punt. Ontworpen voor comfortabel dagelijks gebruik. Met een klassieke binnenvulling met blauwe inkt voor een constante schrijfervaring en eenvoudig navullen. De gemetalliseerde clip maakt het makkelijk om ’m aan je broekzak, notitieboek of badge te dragen. De helft van de houder in een glanzende effen kleur helpt om afdelingen, teams of tijdelijke acties te onderscheiden. Een praktische keuze voor recepties, trainingen en bedrijfsevenementen met bedrukking.
Eigenschappen
- Gemetalliseerde pen met drukknop en intrekbare punt
- Blauwe inkt met klassieke binnenvulling voor dagelijks gebruik
- Gemetalliseerde clip en glanzende tweekleurige houder om teams te herkennen
- Comfortabel formaat voor kantoren, trainingen en bedrijfsevenementen
Kenmerken
| Productcode: | 55866 |
| Minimale afname: | 60 stuks |
| Maat: | ø1 x 13.2 cm |
| Gewicht: | 15.5 gr |
| Materiaal: | roestvrij staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 30000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44.5 x 31 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46