Draaibare aluminium pen met metalen clip, blauwe inkt
Code: 56292
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een pen waarmee je logo bij elke meeting aanwezig is
Draaibare aluminium pen met metalen clip en een jumbo navulling met blauwe inkt, gemaakt voor comfortabel en constant dagelijks gebruik. Het draaisysteem helpt je om de pen met één hand te openen en te sluiten. De clip maakt het makkelijk om ’m aan je broekzak, map of badge te bevestigen. De jumbo vulling zorgt dat je minder vaak hoeft te vervangen en geeft een gelijkmatige lijn voor notities en handtekeningen. Een praktische keuze voor merkacties op beurzen, interne trainingen of als gepersonaliseerd kantoormateriaal.
Eigenschappen
- Draaibare aluminium pen met jumbo navulling met blauwe inkt
- Metalen clip voor snelle bevestiging aan broekzak of map
- Draaisysteem voor openen en sluiten met één hand
Kenmerken
| Productcode: | 56292 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø1.1 x 13.9 cm |
| Gewicht: | 16 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 35 x 21 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.026 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Bedrukte Parker pen met blauwe inkt Parker Jotter Inox
Prijs vanaf: € 10,35
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46