Balpen van aluminium met matte afwerking blauwe inkt
Code: 55885
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
140
-
280
-
700
-
1400
-
2800
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo rondgaan: de balpen die elke meeting meegaat
Balpen van gerecycled aluminium met matte afwerking en een kunststof grip voor stevige houvast, elke dag. Met jumbo-vulling en blauwe schrijfkleur, gemaakt voor constant gebruik op kantoor, bij klantbezoeken en aan balies. Met aanduiding van gerecycled materiaal, handig om verantwoord inkopen eenvoudig te communiceren. Geschikt om te bedrukken met je logo en je merk zichtbaar te houden op beurzen, interne trainingen of welkomstacties voor teams.
Eigenschappen
- Matte balpen van gerecycled aluminium met comfortabele grip
- Jumbo-vulling met blauwe inkt voor dagelijks gebruik op kantoor
- Aanduiding gerecycled aluminium voor bedrijfscommunicatie
Kenmerken
| Productcode: | 55885 |
| Minimale afname: | 140 stuks |
| Maat: | ø1 x 14 cm |
| Gewicht: | 15 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 42000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 23 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46