Aluminium balpen met transparante details, blauwe inkt
Code: 56027
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
195
-
390
-
975
-
1950
-
3900
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke dag rondgaan met deze balpen op meetings
Balpen met behuizing van gerecycled aluminium, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en bij events. Met clip om ’m aan je notitieboek of in je zak mee te nemen en een drukknopmechanisme voor snelle activering. De punt met transparante afwerking geeft een strak detail en laat zien hoe de vulling vastzit. Inclusief jumbo-vulling en schrijven in blauwe inkt, geschikt voor doorlopende notities en het ondertekenen van documenten met constante lijnen. Met geïntegreerd kenmerk van gerecycled aluminium om de bedrijfsboodschap te versterken bij merkacties.
Eigenschappen
- Balpen van gerecycled aluminium met geïntegreerd kenmerk
- Drukknopmechanisme met clip voor gebruik op kantoor en bij events
- Jumbo-vulling met soepel schrijfgevoel in blauwe inkt
Kenmerken
| Productcode: | 56027 |
| Minimale afname: | 195 stuks |
| Maat: | ø1 x 13.7 cm |
| Gewicht: | 15 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 60000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 23 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46