Aluminium balpen met getextureerde grip, blauwe inkt
Code: 56032
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
125
-
250
-
625
-
1250
-
2500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een balpen zodat je logo in elke meeting meebeweegt
Balpen met body van gerecycled aluminium en een grip met een rubberachtige, getextureerde afwerking voor meer houvast. Met drukknopmechanisme voor vlot dagelijks gebruik en een jumbo-vulling, bedoeld om langer te kunnen schrijven. De blauwe inkt geeft een standaard schrijfbeeld voor notities, formulieren en kantoorwerk. Inclusief kenmerk van gerecycled aluminium, handig om het materiaal van het artikel te herkennen. Aanbevolen voor merkacties op beurzen, trainingen of bij de onboarding van medewerkers.
Eigenschappen
- Balpen van gerecycled aluminium met materiaalbadge
- Getextureerde grip met rubberachtig gevoel voor betere houvast
- Drukknopmechanisme met jumbo-vulling en blauwe inkt
Kenmerken
| Productcode: | 56032 |
| Minimale afname: | 125 stuks |
| Maat: | ø1 x 14 cm |
| Gewicht: | 15 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 54000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 23 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46