Aluminium klikpen met zilverkleurige details, zwarte inkt
Code: 56022
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
375
-
750
-
1875
-
3750
-
7500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een pen die jouw logo in handen van klanten en je team legt
Aluminium pen met klikmechanisme, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor, bij de receptie of tijdens trainingen. Hij heeft zilverkleurige accessoires en bijpassende details op clip, drukknop en punt, wat zorgt voor een uniforme en professionele uitstraling. De zwarte inkt geeft scherpe lijnen voor handtekeningen, notities en interne documenten. Dankzij de metallic afwerking past hij goed bij branding met bedrukking. Aan te raden als relatiegeschenk voor beurzen, events of wervingscampagnes.
Eigenschappen
- Aluminium klikpen met metallic afwerking
- Zilverkleurige accessoires met bijpassende clip, punt en drukknop
- Zwarte inkt voor dagelijks schrijven op kantoor en op events
Kenmerken
| Productcode: | 56022 |
| Minimale afname: | 375 stuks |
| Maat: | ø1 x 13.7 cm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 60000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 14.5 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46