Aluminium balpen met metalen clip en soft-touch, blauwe inkt
Code: 56295
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een balpen zodat je logo in elke vergadering aanwezig is
Aluminium balpen met een zachte soft-touch afwerking en een metalen clip. Je neemt hem mee in je zak, agenda of aan een lanyard zonder dat hij losraakt. Inclusief Jumbo-vulling met blauwe schrijfkleur, bedoeld voor een continue en comfortabele lijn in het dagelijks gebruik. De behuizing biedt een geschikt oppervlak om te bedrukken met logo voor merkacties. Een praktische keuze voor vergaderruimtes, receptie, beurzen en trainingen, of als zakelijk detail bij commerciële bezoeken.
Eigenschappen
- Aluminium balpen met soft-touch en een continue schrijflijn
- Stevige metalen clip voor bevestiging aan zakken en notitieboeken
- Jumbo-vulling met blauwe inkt voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56295 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø1 x 13.8 cm |
| Gewicht: | 17 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 35 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46