Balpen van gerecycled plastic met zwarte details, zwarte inkt
Code: 54295
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Nash Black Edition balpen heeft een stijlvol, rond ontwerp met zwarte afwerking en is gemaakt van RCS-gecertificeerd gerecycled plastic, waardoor er minder nieuwe materialen nodig zijn. Dankzij het snelle klikmechanisme is de balpen snel te gebruiken en heeft hij een zachte grip, waardoor er minder spanning op het schrijfoppervlak staat. Inktkleur: zwart. Schrijflengte: 1000 meter. Stiftmaat: 1,0 mm.
Kenmerken
| Productcode: | 54295 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 13.9 x Ø 1.3 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 16 x 53 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.017 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74