Witte pen met gekleurde details op punt en clip, gemaakt in de EU
Code: 46395
Innovatie en functionaliteit definiëren deze pen met een platte dop en de mogelijkheid voor gepersonaliseerde markering, ideaal om je merk elegant te promoten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Digitale druk (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pen met wit lichaam en drukknop en met gekleurde clip en punt. Het patroon is een synthetische Jumbo navulling en bevat blauwe schrijfinkt. Inclusief drukmechanisme en gemaakt van ABS, geproduceerd in Europa. Vanaf 5.000 stuks kun je je eigen kleurencombinatie kiezen.
Kenmerken
| Productcode: | 46395 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | ø1 x 13.3 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | Italië |
| Merk: | Stilolinea |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 16000 |
| Tussenverpakking:: | 100 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 30 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74