Tweekleurige promotiepen met logo en felle clip
Code: 43057
Tweekleurige promotiepen met logo met een witte basis en een clip in verschillende felle kleuren. Een geschenk om te geven op beurzen en bedrijfsevenementen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen met drukknop van gerecycled ABS. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 43057 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | ø1 x 14 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 17 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74