Eenkleurige plastic balpen met blauwe gelinkt
Code: 47603
Promotionele plastic pen met gelinkt, drukknop en blauwe inkt. Effen kleurig lichaam, uitstekende optie om je merk tegen een lage prijs te laten opvallen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Plastic pen met gelinkt. Het eenkleurige lichaam maakt deze pen tot een uitstekende keuze om te markeren. De gelinkt maakt het schrijven gemakkelijk en comfortabel. Deze pen heeft een drukknopsysteem en blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 47603 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 50 stuks |
| Maat: | 15.3 x 0.9 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 15.5 x 59 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74