Witte plastic pen met gekleurd detail en blauwe inkt
Code: 37243
Schrijf in stijl met deze witte pen met antislip punt. Val op in je bedrijfsreclame met een elegant product.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Full colour (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen met gekleurde antislip handgreep en clip
Kenmerken
| Productcode: | 37243 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø1.3 x 14 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2020 |
| Land van verzending : | Portugal / Tsjechië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 22 x 47 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.034 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74