Kleurrijke plastic pen met soft-touch afwerking
Code: 46619
Plastic pen verkrijgbaar in meerdere kleuren. Een accessoire om weg te geven op een beurs of om ter beschikking te stellen aan medewerkers op kantoor.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de clip)

- 2 Kleuren (Op de clip)

- 3 Kleuren (Op de clip)

- 4 Kleuren (Op de clip)

- Reliëfdruk (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Populaire pen met zacht aanvoelend lichaam en transparante clip. Deze pen wordt geproduceerd in Duitsland en heeft een gigantische navulling voor 4,5 km schrijfplezier.
Kenmerken
| Productcode: | 46619 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | ø1.2 x 14.6 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | Duitsland |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 9600 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 33 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.036 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 19 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74