Plastic pen met metalen onderdelen, gemaakt in de EU
Code: 46355
Ervaar elegantie en functionaliteit met deze metalen pen. Het duurzame blauwe hervulbaar ontwerp zorgen voor een ongeëvenaarde en verfijnde stijl.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
250
-
500
-
1250
-
2500
-
5000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen met metalen onderdelen. Stel uw eigen balpen samen. Met schrijfkleur naar keuze. Met kunststof X20 vulling voor 2,5km schrijfplezier.
Kenmerken
| Productcode: | 46355 |
| Minimale afname: | 250 |
| Maat: | ø1 x 13.4 cm |
| Gewicht: | 7 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | Duitsland |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 16000 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 33 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.035 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74