Plastic cutterpen met matte afwerking en blauwe inkt
Code: 55860
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
150
-
300
-
750
-
1500
-
3000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk opvallen bij elke lijn en snede met een pen
Plastic cutterpen met matte afwerking, bedoeld voor kantoor, magazijn of receptie. Met een drukknop wissel je tussen schrijven met blauwe inkt en het metalen mesje aan de andere kant. De cutterpunt is intrekbaar om risico’s te beperken wanneer je hem niet gebruikt en om hem makkelijk mee te nemen in etuis of lades. Handig om pakketten te openen, labels bij te snijden of nauwkeurig kleine aanpassingen te doen. Een goede keuze voor HR-acties, beurzen of bedrijfsmateriaal met logo.
Eigenschappen
- Cutterpen met dubbel gebruik: schrijven en snijden
- Plastic body met matte afwerking en goede grip
- Cutter met intrekbare metalen punt voor extra veiligheid
- Blauwe inkt voor dagelijks gebruik op kantoor en in de logistiek
Kenmerken
| Productcode: | 55860 |
| Minimale afname: | 150 stuks |
| Maat: | ø1.3 x 10.5 cm |
| Gewicht: | 9.3 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 60000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 16 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74