Diamantvormige pennen, aandachttrekkend Dokumental®
Code: 42781
Diamantvormige bedrukte pennen met logo om de aandacht te trekken. Kies dankzij de grote verscheidenheid aan kleuren de toon van uw merkimago en bezorg deze aan uw klanten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de clip)

- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Digitaal kleuren printen (Op de clip)
- Digitaal kleuren printen (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Uniek ontwerp balpen die zich onderscheidt door het geometrische patroon. Perfect om uw merk te communiceren. Inclusief Duitse ca. 1200m schrijflengte Dokumental® blauwe inkt vulling met TC-ball voor ultra vloeiend schrijfplezier.
Kenmerken
| Productcode: | 42781 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14 x ø 1.1 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | ABS-kunststof, polycarbonaat (PC) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2023 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40.5 x 30.5 x 26.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74