Hygiënische pen met blauwe inkt
Code: 38226
Deze hygiënische pennen hebben een sproeier waarmee je oppervlakken kunt desinfecteren. Ideaal om je medewerkers en klanten te beschermen tegen bacteriën.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
1000
-
2000
-
5000
-
10000
-
20000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Hygiënische balpen met geïntegreerde oplaadbare spray en beschermkap. Duurzame glanzende ABS afwerking met stijlvolle metalen clip en comfortabele blauwe inkt grip en schrijven. Spuitcapaciteit 3ml. Vloeistof niet inbegrepen. Beschikbaar in een breed aanbod aan kleuren
Kenmerken
| Productcode: | 38226 |
| Minimale afname: | 1000 stuks |
| Maat: | ø1.4 x 15.7 cm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Capaciteit: | 3 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | November 2020 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individueel tasje (Verpakking kan variëren voor bedrukte bestellingen) |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 35000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 24 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74