ABS-pen met ontsmettingsspray en blauwe inkt
Code: 38227
Deze hygiënische pen met grote capaciteit maakt dat de vloeistof binnenin lang meegaat. De pen zorgt ervoor dat je oppervlakken goed kunt desinfecteren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
1800
-
3600
-
9000
-
18000
-
36000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Hygiënische balpen met geïntegreerde oplaadbare spray en beschermkap. Afgewerkt in duurzaam glanzend ABS en schrijven in blauwe inkt. Spuitcapaciteit 10ml. Vloeistof niet inbegrepen. Beschikbaar in het wit.
Kenmerken
| Productcode: | 38227 |
| Minimale afname: | 1800 stuks |
| Maat: | ø1.2 x 18 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Capaciteit: | 10 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | November 2020 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individueel tasje (Verpakking kan variëren voor bedrukte bestellingen) |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 40000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 20 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74