Balpen van gerecycled plastic met blauwe inkt
Code: 43444
Pen voor bedrijven gemaakt van gerecycled plastic. De clip heeft een groot aanpassingsgebied, waardoor uw logo extra opvalt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
545
-
1090
-
2725
-
5450
-
10900
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pen verkrijgbaar in diverse kleuren en gemaakt van RPET. Het heeft een zijclip met een groot markeringsgebied, een drukknopmechanisme en in blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 43444 |
| Minimale afname: | 545 stuks |
| Maat: | ø1.1 x 13.9 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 72000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 20 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74