Voordelige balpen bedrukken om je merk te promoten
Code: 41748
Klassiek Balpen model met een witte body en gekleurd detail op het bevestigingsrubber dat u naar keuze kunt combineren met uw merk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Witte balpen met gekleurd handvat. De Balpen is gemaakt van stevig ABS kunststof materiaal dat een lange levensduur biedt. Het heeft een zachte grip, waardoor de druk op het schrijfoppervlak wordt verminderd. Zwarte inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 41748 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 14 x Ø 1.3 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 16 x 53 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.017 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74