Voordelige soepelschrijvende pen bedrukken
Code: 39356
Goedkoop pen bedrukken? Deze heeft een handige dop en blauwe inkt met een lage viscositeit, waardoor hij soepeler schrijft.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze bedrukte pen met dop heeft blauwe inkt met een lage viscositeit, waardoor je een stuk soepeler kunt schrijven.
Kenmerken
| Productcode: | 39356 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14 x ø 1.1 cm |
| Gewicht: | 16 gr |
| Materiaal: | ABS-kunststof / metaal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2021 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 17 x 21 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74