Witte plastic pen met origineel clipontwerp
Code: 46551
Gepersonaliseerde styluspen, ideaal voor interactie met het scherm. Met personalisatiemogelijkheden op de clip, geschikt om je logo te tonen bij evenementen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
250
-
500
-
1250
-
2500
-
5000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pen met opaake kleuren. X20 navulling. Gemaakt in Duitsland.
Kenmerken
| Productcode: | 46551 |
| Minimale afname: | 250 |
| Maat: | ø1 x 14.7 cm |
| Gewicht: | 7 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | Duitsland |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 19200 |
| Tussenverpakking:: | 150 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 32 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1200 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74