Matte kleurrijke plastic pen gemaakt in de EU
Code: 46616
Dit is een opvallend promotieartikel vanwege de transparante behuizing, verkrijgbaar in verschillende kleuren. Reken op dit item voor je promotieactie.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Digitale druk (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pen met metalen punt. Opaake kleuren. Jumbo navulling. Gemaakt in Duitsland.
Kenmerken
| Productcode: | 46616 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | ø1.2 x 14.6 cm |
| Gewicht: | 16 gr |
| Materiaal: | ABS en metaal |
| Land van fabricage: | Duitsland |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 19200 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 32 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 19 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1200 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74