Kunststof klikpen met zilverkleurige details, zwarte inkt
Code: 55862
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
790
-
1580
-
3950
-
7900
-
15800
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk elke dag rondgaan met een pen
Kunststof pen met klikmechanisme, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en bij evenementen. Met clip, drukknop en punt in zilverkleurige afwerking. Daardoor neem je hem makkelijk mee in een notitieboek, broekzak of aan je badge, zonder gedoe. De zwarte inkt schrijft met een standaard, strakke lijn voor notities, handtekeningen en formulieren. Stevig en licht, geschikt om in grote aantallen uit te delen en voor campagnes met bedrijfsbedrukking. Handig voor recepties, beurzen, interne trainingen of acties om contacten te werven.
Eigenschappen
- Stevige klikpen voor dagelijks gebruik op kantoor
- Kunststof body met zilverkleurige clip, punt en drukknop
- Zwarte inkt voor notities, handtekeningen en formulieren
- Licht formaat om uit te delen bij evenementen en merkacties
Kenmerken
| Productcode: | 55862 |
| Minimale afname: | 790 stuks |
| Maat: | ø1.3 x 14 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 72000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 20 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74