Kunststof drukknoppen met matte behuizing en blauwe inkt
Code: 55865
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
410
-
820
-
2050
-
4100
-
8200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk elke dag rondgaan met een pen
Kunststof pen met drukmechanisme en blauwe inkt. De pen heeft een matte afwerking en een drukknop in dezelfde kleur als de behuizing, waardoor het ontwerp er mooi uniform uitziet. De platte voorkant met afgeronde rand ligt prettig in de hand en biedt een handig vlak voor bedrukking. Een eenvoudige oplossing voor dagelijks gebruik op kantoor, bij de receptie of tijdens zakelijke bezoeken. Aanbevolen voor brandingacties op beurzen, trainingen of als uitgifte aan interne teams.
Eigenschappen
- Drukknoppen met matte afwerking en blauwe schrijf lijn
- Platte voorkant met afgeronde rand, goede grip
- Drukknop in dezelfde kleur als de behuizing voor een uniforme look
- Drukmechanisme gemaakt voor dagelijks gebruik binnen het bedrijf
Kenmerken
| Productcode: | 55865 |
| Minimale afname: | 410 stuks |
| Maat: | ø1 x 14.3 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 84000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 16 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74