Kunststof klikpen met rubberen grip, zwarte inkt
Code: 55864
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
1155
-
2310
-
5775
-
11550
-
23100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk rondgaan: de pen die je altijd bij de hand hebt
Klikpen met drukmechanisme van kunststof, met een grip in rubberachtige afwerking voor meer comfort bij dagelijks gebruik. Voorzien van zwarte inkt, geschikt voor notities op kantoor, bij de receptie of tijdens meetings met klanten. Het intrekbare ontwerp helpt de punt te beschermen wanneer je hem niet gebruikt en maakt het makkelijk om hem mee te nemen in je zak, map of pennenhouder. Een praktische optie om te bedrukken met je logo en uit te delen op beurzen, interne trainingen of wervingsacties.
Eigenschappen
- Klikpen met rubberen grip voor continu gebruik
- Kunststof behuizing met zwarte inkt voor kantoor en events
- Intrekbaar mechanisme, handig om mee te nemen en uit te delen
Kenmerken
| Productcode: | 55864 |
| Minimale afname: | 1155 stuks |
| Maat: | ø1 x 14.5 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 72000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 19 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74