Kunststof klikpen met glanzende afwerking, zwarte inkt
Code: 55861
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
1555
-
3110
-
7775
-
15550
-
31100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk in elke vergadering rondgaan met een pen
Kunststof pen met klikmechanisme en glanzende afwerking, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en bij events. Met zwarte inkt voor duidelijke leesbaarheid op documenten, notities en formulieren. De lichte behuizing neem je makkelijk mee in je zak, bij je notitieboek of op de balie. Het eenvoudige ontwerp is te bedrukken met je logo en korte teksten, en blijft netjes en uniform bij grote oplages. Aanrader voor beurzen, interne trainingen en wervingsacties op het verkooppunt.
Eigenschappen
- Klikpen met glanzende afwerking voor dagelijks gebruik
- Lichte kunststof behuizing, prettig om mee te schrijven en uit te delen
- Zwarte inkt voor notities, handtekeningen en bedrijfsdocumentatie
Kenmerken
| Productcode: | 55861 |
| Minimale afname: | 1555 stuks |
| Maat: | ø1 x 13.8 cm |
| Gewicht: | 7 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 96000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 15 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74