Klikpen met voetbaldesign en blauwe inkt
Code: 55989
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
260
-
520
-
1300
-
2600
-
5200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van een pen een opvallende knipoog voor je volgend doel
Klikpen met drukmechanisme, gemaakt van kunststof met een glanzende afwerking. Ontworpen voor comfortabel, dagelijks gebruik. De drukknop heeft een voetbaldesign. Zo vind je ’m snel terug op het bureau. Het geeft een subtiel themadetail, zonder gedoe. Je schrijft met blauwe inkt, geschikt voor notities, handtekeningen en formulieren op kantoor of aan de balie. Door het lichte formaat past hij goed bij wervingsacties, bedrijfssportevenementen of merkcampagnes bij de receptie.
Eigenschappen
- Klikpen met voetbal-detail op de clip
- Kunststof body met glanzende afwerking, licht maar stevig
- Schrijft met blauwe inkt voor dagelijks gebruik op kantoor en bij events
Kenmerken
| Productcode: | 55989 |
| Minimale afname: | 260 stuks |
| Maat: | ø1.2 x 15.6 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 24000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 35 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74