Gerecyclede plastic pen in transparante kleuren
Code: 46590
Markeer stijl in je werk met deze originele pen die de aandacht trekt zodra je hem gebruikt, dankzij zijn unieke lichaam met stylus en licht.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze pen van gerecycled plastic is een ecologische keuze om te organiseren en notities te maken. Sluit je aan bij ons om een positieve impact op het milieu te maken.
Kenmerken
| Productcode: | 46590 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | ø1 x 14.2 cm |
| Gewicht: | 7 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PP |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 16000 |
| Tussenverpakking:: | 100 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 16 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.022 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74