Gerecyclede monokleur plastic pen met blauwe inkt
Code: 46594
Op de volgende beurs die je bijwoont, geef je deze pennen weg. Hun opvallende uiterlijk zorgt ervoor dat ze je merk onthouden en bovendien zijn ze gerecycled.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Digitale druk (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Onze zakelijke paperpen, gemaakt van gerecycled kunststof en voorzien van een efficiënte blauwe schrijfkleur, belichaamt eenvoud en duurzaamheid. Een verantwoorde keuze voor een doelgerichte schrijfervaring.
Kenmerken
| Productcode: | 46594 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | ø1 x 14 cm |
| Gewicht: | 6 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PP |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 16000 |
| Tussenverpakking:: | 100 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 16 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74