Gerecyclede ABS-pen in matte kleuren
Code: 46592
Hier presenteren we deze gerecyclede pen, respectvoller voor het milieu. Toon je betrokkenheid bij de gezondheid van de planeet met een betaalbaar geschenk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Reliëfdruk (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze pen, gemaakt van gerecycled ABS, heeft een matte afwerking en is een stoer ogend cadeau. Heeft een draaimechanisme en een stevige clip.
Kenmerken
| Productcode: | 46592 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | ø1.2 x 14.5 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 16000 |
| Tussenverpakking:: | 100 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 31 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.036 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74