Balpen van gerecycled plastic met drukknop, blauwe inkt
Code: 43440
Een sterobject voor kantoren, niets is nuttiger en praktischer dan een pen, gemaakt van gerecyclede materialen. Het is te vinden in verschillende kleuren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
635
-
1270
-
3175
-
6350
-
12700
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pen gemaakt van gerecycled ABS met drukknopmechanisme. De zijclip is verkrijgbaar in verschillende kleuren en de behuizing is effen wit. Met blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 43440 |
| Minimale afname: | 635 stuks |
| Maat: | ø1 x 14 cm |
| Gewicht: | 7.5 gr |
| Materiaal: | RABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 72000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 18 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige plastic pennen bedrukken met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,09
-
Originele voordelige bedrukte pennen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,27
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Plastic pennen met metalen clip, blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,19
-
Voordelige gepersonaliseerde pennen in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,09
-
Bedrukte BIC roterende pennen BIC®
Prijs vanaf: € 0,74